Домашние задания: Другие предметы

"Що означаэ бути великою людиною: " (пишу на русском, так как нет укр. языка на компьютере)

Ребят, помогите мне пожалуйста написать, буду очень благодарен.. .
Писать на укр. языке (можете на русском, переведу... )
Не мене 4-5 абзацев. Жду :)
Учитель привел пример, как начинать писать:
На мою думку бути великою людиною - це.. .
Я так вважаю, тому що.. .
Надеюсь на вас:)
Всі хочуть мати порядного, доброго, надійного і чуйного друга. Однак не кожен запитує самого себе: а чи я є таким? Живучи в цьому світі, ми щодня стикаємося з різними його реаліями, постійно робимо вибір, формуємо свою дійсність. Залежно від того, що ми обираємо тут і зараз — такий «завтра» отримаємо і результат. Відомо, що випадковостей у житті не буває: все, що відбувається з нами, є наслідком наших думок, дій та вчинків. Бути Людиною — означає чинити так, як хотілося, щоб чинили з тобою, поважати себе та інших людей.
Тому дуже важливо щодня контролювати свої думки, і чинити так, щоб не було соромно за себе і за свої вчинки. Бути Людиною, а не просто вдавати її із себе, — означає не лише знати, як чинити по-людськи, але й діяти відповідно. Бути Людиною — значить усвідомлювати і нести відповідальність перед своєю совістю і оточуючим світом, а не перекладати її на когось іншого. Любов, чуйність, чесність, розуміння, доброта — це ті якості, які повинні домінувати в людині протягом усього її життя. Насправді все дуже просто — варто лише захотіти так жити, захотіти змінитися на краще. Злість, заздрість, осуд, жадібність, ненависть та різноманітні комплекси пригнічують людину і перетворюють її в істоту, яка діє інстинктивно і необдумано, як будь-яка тварина в цьому світі. У подібних станах людина діє імпульсивно і потім, як правило, шкодує про скоєне.
Игорь Ратников
Лучший ответ
ахаха потреот блин.. . оправдывается нет у него укр. ничё шо "сiдiш" на русском сайте?
Са
Саша
- На мою думку бути великою людиною - це бути великою людиною! Наприклад, є дуже багато великих людин, можно сказати навіть не тільки лиш великих, а гігантських!
- Наприклад, великими людинами могуть бути не тільки лиш всі,а мало кто може їми бути. Але є одна така величайша людина, яка володіє ораторським майстерством та магією! Це - Віталій Клічко !
- Віталій клічко надзвичайно таланавита людина! Він володіє майстерністью та красномовностью! Від Віталія є дуже багато цитат! Та ми не о цем! Ще Кличко велика людина тому, що він маг! Відомо, що він може всіх відправити сьогодні в завтрашій дєнь! Також Вітасік Клічко встрєчався з многими демонстрантами та міліціонерами, які вже давно погибли і всі вони задають йому вопрос, хоть вже мертві! Віталік володіє надзвічайнай сілай та умом! Він видає найрозумніші цитати та розмови! Від голоса та чарующої промови Віталія Кличка можно аж заслухатися, від його цитат - філосовствувати.
- Отже я вважаю, що бути великою людиною - це бути схожим на Віталія Кличка, і тоді точно буде гарна мова, сила, та розум! Кличко великий людин тому, що він великий людин !
Ann Sohatskaya