Домашние задания: Другие предметы

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РАСТАВИТЬ ЗАПЯТЫЕ

Я вважаю що творити добро це дуже легко. В перших коли ти це робиш, на душі у тебе стає тепло і легко. Не обов язково робити щось особливе, щоб творити добро вистачає допомогти людині донести шафу, поступитися літній людині місцем в автобусі. На згадку приходити казка" Про добро і зло", де сестри вбивають чоловіка сестри із за заздрість, але своєю любов'ю вона його оживляє.З цієї казки мені дуже сподобалася цитата злі люди щасливими не бувають. Я згодна з цією цитатою .по-друге від того, що ти заздритимеш, у вас все одно не з'явитися та річ. Якщо ти її хочеш, ти повинен не заздрити, а працювати, поставити собі мету і купити її.Я думаю, що злі люди не бувають щасливими, тому що вони самотні, варто впустити пітьму у свою душу і вона вже не піде. Не можна позбавитися від пітьми, оскільки без неї немає світла.. У кожного є пітьма в душі, нехай навіть іскорка... Ми повинні намагатися загасити цю іскорку кожного разу коли вона з'являється добром. Якщо цього не зробити те вона поступово розгоратиметься і ти не помітиш, що ця іскорка вже вогонь. Ще мені говорили, що то що ми випускаємо зі своєї душі, обов язково до нас повернеться. отже ми повинні боротися із злом. Творити добро, допомагати людям і не чекати нічого натомість. Адже коли ти твориш добро, твоя душа стає чистою.
Я вважаю, що творити добро - це дуже легко. В перших, коли ти це робиш, на душі у тебе стає тепло і легко. Не обов язково робити щось особливе, щоб творити добро, вистачає допомогти людині донести шафу, поступитися літній людині місцем в автобусі. На згадку приходити казка" Про добро і зло", де сестри вбивають чоловіка сестри із за заздрість, але своєю любов'ю вона його оживляє.З цієї казки мені дуже сподобалася цитата: злі люди щасливими не бувають. Я згодна з цією цитатою .по-друге, від того, що ти заздритимеш, у вас все одно не з'явитися та річ. Якщо ти її хочеш, ти повинен не заздрити, а працювати, поставити собі мету і купити її.Я думаю, що злі люди не бувають щасливими, тому що вони самотні, варто впустити пітьму у свою душу, і вона вже не піде. Не можна позбавитися від пітьми, оскільки без неї немає світла.. У кожного є пітьма в душі, нехай навіть іскорка... Ми повинні намагатися загасити цю іскорку кожного разу, коли вона з'являється добром. Якщо цього не зробити, те вона поступово розгоратиметься і ти не помітиш, що ця іскорка - вже вогонь. Ще мені говорили, що то, що ми випускаємо зі своєї душі, обов язково до нас повернеться. отже ми повинні боротися із злом. Творити добро, допомагати людям і не чекати нічого - натомість. Адже коли ти твориш добро, твоя душа стає чистою.
Ксения Фролова
Лучший ответ
Таня Загородникова спасибо))) только почему перед и, запятые ?
так треба коми, так би й казала
сложновато это сделать на русскоязычном сайте