Религия, вера

Допоможіть мені, будь-ласка!

Я хочу дізнатися, як бути нехрещеної людині, яка зволила похреститися в 31 рік? Як відбувається ця процедура? Справа в тому, що я ні разу не ходив до церкви, і навіть не знаю, як правильно потрібно дотримуватися всіх церковних обрядів. Скільки це коштує? У кого потрібно купувати необхідні речі?
а я ось, що вам порадую : пiдiть до церкви й скажiть, що у вас грошей обмаль ,
вони все зроблять бескоштовно та ще дарунки подарують вам невеличкi, бiблiю, тощо ..
Света Щипицына
Лучший ответ
таки,
дюже погано,
ты на кацапском сайте,
мову молвив,
таки да.
якщо немаэ грошей, то охрестять безкоштовно. питатись треба в цэркви
Якщо є проблеми з грошима. знайди любу євангелійську пятидесятницьку церкву. там тебе похрестять безкоштовно. тому що написано :"Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте. "
(Від Матвія 10:8)
"; даром получили, даром давайте. "
иди к попу (ксендзу)
он все скажет.. .
но, зачем, а?! до 31 жил-а тут.. .
думаєш люди не вміють користуватися перекладачем ))

навіть видно що вони перекладають

як той що написав (У будь-якому році можна охреститися )

навіть не розуміє що не році а ВІЦІ ))))))

а тепер по темі

хочеш христитися чимчикуй до церкви і скажи

ось прийшов раб Божий і хочу охреститися

там такі собі бабці все організують

і будеш як нова копійка хрещена ))
Олексій, а що сталося? Чому до 31 це Вам не було потрібно, а зараз стало таким нагальним? Чого Ви чекаєте від того, що хочете зробити? Згодьтеся, що перед тими чи іншими нашими діями ми повинні розуміти, для чого це ми робимо і якого результату очікуємо.
Gsg Гапизов
Просто треба піти у церкву, там все необхідне є, можна купити. Коштує приблизно 500-800 гривень у невеличкій церкві. Не проблема. У будь-якому році можна охреститися. Не треба думати про обряди. Там все покауть і розкажуть. На веліллі також не знаємо, що і як, але це не є проблемою. Головне-рішучість охреститися! І це файно!))
Олег Коваль
А веришь ли Богу то? Или как все таки и сам туды ж головой. Хотя вера Богу и вера в Бога суть разные штуковины. Одна загогулина - Бог в церкви не живет. Он либо есть в людине либо нет его аки совести. А ежели с совестью всё в порядке - зачем креститься - ты уже с крестом незримым одарённый - только неси не роняй.