Школы

Що таке пейзаж?(На укр.языке)Дати визначення пейзажу. Только на укр.языке...Пожалуйста,помогите ;))

Zefura Kaframanyan
Вот вам толкование этого слова из разных источников:

Пейза́ж (фр. Paysage, від країна, місцевість) — жанр в образотворчому мистецтві, в якому об'єктом зображення є природа.

Пейзажем називають також окремий твір цього жанру. Як самостійний різновид образотворчого мистецтва пейзаж виник у китайському мистецтві, китайському живопису.

Різновидом пейзажу є зображення моря і подій, що відбуваються на морі (баталії, природні катастрофи, спортивні змагання тощо) . Пейзаж за морською темою називається марина.

Різновиди:
·Пейзаж в рельєфі
·Пейзаж різними фарбами
·Пейзаж в графіці
·Пейзаж в фото
oза технікою виконання
·Акварель
·Темпера
·Пастель
·Гуаш
·Олійні, синтетичні, мінеральні фарби тощо

ПЕЙЗАЖ (фр. — місцевість)
1. Обмежений простір, який сприймається з певної точки зору; фрагменти природного і штучного середовища, що викликають певний настрій.
2. В образотворчому і декоративному мистецтві — реалістичне або стилізоване зображення природного або штучного середовища і відображення складної гами тих думок, почуттів яке відчуває художник, передаючи їх глядачу. Природні П. поділяються на види, які можуть бути панорамними, фрагментарними тощо. В мистецтві пейзажного жанру теж прийнято розрізняти марини (морські П.) , лісові, гірські, героїчні, епічні, ліричні, індустріальні, міські тощо.

ПЕЙЗАЖ (франц. paysage, від pays – країна, місцевість)
1. літ. Опис, зображення природи засобами художнього слова.
2. Жанр живопису, присвячений зображенню природи, міст, архітектурних комплексів тощо.
3. Загальний вид місцевості, краєвид.
Олеся Великодная
Лучший ответ
Пейзаж
Пейза́ж (фр. Paysage, від країна, місцевість) — жанр в образотворчому мистецтві, в якому об'єктом зображення є природа. Пейзажем називають також окремий твір цього жанру.