Школы

Алгоритм приготування кави в турці Допоможіть будь ласка

Щоб зварити міцний чорний кави, візьміть кава дуже дрібного помелу з розрахунку 2 чайні ложки з верхом меленої кави на 100 - 150 грамів води або в пропорції згідно з рецептом. Використання дрібного помелу кави пов'язано з тим, що зовнішня поверхня частинок виходить більше, що покращує взаємодію кави з гарячою водою і дозволяє повніше розкрити його смакові якості.
Насипте каву в турку, покладіть цукор і залийте холодною водою до самого вузького місця у шийки. Це дозволить досягти мінімального зіткнення кави з повітрям і максимального насичення напою аромат кавових зерен.
Поставте турку глибше в розігрітий до температури 350-450º З пісок або на розігріту плиту і варіть кави на повільному огоне. Так як чим довше буде готуватися кави, тим яскравіше і багатше буде його аромат.
При нагріванні частинки кави разом з гарячою водою піднімаються вгору і утворює на поверхні турки скоринку. Коли вода закипає пухирці повітря, що прориваються крізь скоринку, формуючи пінку Самий відповідальний момент - це не дати втекти «божественного» напою.
Як тільки на поверхні утворилася така світло-коричнева пінка і вода готова ось-ось закипіти, тобто її температура досягла 92-96º, зніміть турку з вогню. Кипляча вода розкладає ефірні масла, руйнує скоринку, несучи з собою смак напою.
Тепер до кави можна додати за смаком прянощі: ваніль, корицю, мускатний горіх, імбир і т. д.
Поставте каву в турці ще раз на вогонь і доведіть до підйому пінки.
Кава в турці готовий. Але для любителів більш міцного і горького кави, можна зварити каву ще раз, поставивши турку на пісок або плиту.
Готовий напій можна урізноманітнити молокомлимоном або лікером
Акуратно перелийте кави з турки в підігріту суху чашку, щоб пінка залишилася на поверхні. Пам'ятайте: холодна чашка може занапастити найкращий кави.
Кава по-турецьки рекомендується подавати зі склянкою води, а пити маленькими ковтками. Алгоритм приготування кави в турці Допоможіть будь ласка
Dasha) Goncharenko.