Общество

Почему Украина до сих пор не выгонит Россию из Севастополя? Зачем стране этот очаг напряженности?

Очаг напряжённости находится на западе. Но на месте не сидит, вот и до Киева добрался. А Севастополь и ЧФ это неплохой доход. Фактически халявные деньги. Как же от такого отказаться?
Emin Mehdiyev
Лучший ответ
Есть договор - до 2041 года российская морская база будет в Севастополе.
Игорь Мив
Деньги. Найдут тех кто заплатит больше, выгонят
Andrey Vydrin
ну так иди да гони - или кроме как других подстрекать не годен ни на что
Я всё больше убеждаюсь в твоей любви к россии))))
Viktor Bizhov
Страны нет, властьи нет.... хохлы сами своими руками развалили страну
Nurik Karabayev
Найнебезпечнішим містом визнаний Севастополь. Державна служба статистики вважає найбільш неблагополучними регіонами України Крим і Севастополь - повідомляєFAKTY.ictv.ua. Для складання рейтингу використовувались такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту і активну форму туберкульозу, кількість психічних розладів, поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, чисельність ДТП, борги по заробітній платі, співвідношення шлюбів та розлучень, кількість дітей, народжених поза шлюбом. За даними статистики, п'ятьма найбільш небезпечними і неблагополучними стали регіони півдня та сходу України. У цю п'ятірку також потрапив Київ. Так, п'ятим з кінця і на 23-му місці виявилося Запоріжжя, на 24-му - Київ, на 25-му - Кіровоград, 26-м став Крим. Найнебезпечнішим визнаний Севастополь - в місті високі показники боргів по зарплаті, злочинності, ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозів. За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнаний Івано-Франківськ. У цілому виявилося, що перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України: Івано-Франківськ (1-е місце) , Чернівці (2-е) , Рівне (3-е) , Закарпатті (4-е) , Тернопіль (5-е) . Дані регіони мають найкращі показники по криміногенній та соціальній статистиці. Так, в Івано-Франківську найменше злочинності, Закарпаття може похвалитися стійкістю шлюбів, а в Тернополі найменше дітей, народжених поза шлюбом. Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів і алкоголіків.
Максим Зорихин Правильно сказал Кернес - оппозиция сборище пидорасов, проституток и балаболов. И это факт
Денис Шкатов Каждая лягушка свое болото хвалит))))))
Сначала по долгам рассчитается пусть..
Igor Vortolomei
Интересно, как это вы себе представляете? В Украине даже армии нет, а на Россию кидается.. . смешные такие, как дети....
Если бы Янукович был ставленником России, то майдан просуществовал бы до первой провокации! Это ваша тряпка! Утритесь ) Сходите на восток и захлебнитесь кровью