Общество

За что вы любите мою любимою родину УКРАИНУ?

Мати Моя, Україно. .
"Посіяла Людям-Літа свої-літечка житом.. .
Прибрала планету-послала стежкам-споришу. .
Навчила дітей, як на світі по-Совісті жити.. Зітхнула полегко і тихо пішла "за межу"..
"Куди ж це Ви, Мамо, -сполоханно кинулись діти... Куди ж Ви, бабусю, -онуки біжать край воріт. .
"Та я ж -недалечко-де, сонце лягає спочити.. Пора мені діти, а ви-вже без мене ростіть. .
"Та як же без Вас?? Та що Ви, намислили, мамо?? А хто нас, бабусю-у сон поведе по Казках? ?
А я вам лишаю-всі райдуги із журавлями.. І срібло на травах і золото на колосках!
Не треба нам райдуг-не треба нам срібла і злата!! Аби тільки ви нас чекали завжди, край воріт-та ми переробим усю Вашу Вічну роботу!! Лишайтесь, матусю-благаємо, Вас-і не їдіть! !
Вона посміхнулась.. Красива їСива. як Доля.. Змахнула рукою-злетіли у вись рушники. .
Зітхнула полегко.. І Стала замисленним полем.. НА ВСІ ПОКОЛІННЯ Й ВІКИ! !
Украіна-зараз, як Рідна Мати-хвора, а ми -!як сини пагані"-гриземся біля Материного ліжка.. Ты, моя Родина, Украина.. Побитая, обворованная, изнасилованная.. Но ты-Мама моя, Украина.. И никому не понять-как весною запоёт соловнй и будуть падать спелые яблоки осенью.. И воздух твой-и люди, Ты моя-РОДИНА!!
Alex Glincin
Лучший ответ
Так Вы украинец ))
За литературу и музыку.
Саня Романов
Я в вашей и моей родине разочарована. Опять дали себя развести как лохов все тем же на манеже. Спали спали и родину проспали.
Igor Shapoval
За то, что это (пока) самая большая страна полностью расположенная в Европе.
В России ее любят за то, что можно поделить на три части.
Люблю как сестру, не за что то а просто так
Jannyr Mirzageldieva
они ее ненавидят. и убить нас хотят, у нас и так херово, так они в такой момент нас с дерьмом мешают. но ничего, вот посмотрят, будет и у них лихо
Аян Туяков