Общество

Это скрин из украинской газеты. Проводилось голосование, вопрос звучал так: кому бы вы доверили, управление страной:

Что вы думаете по этому поводу?
Антисеміти в ізраїльській армії. 14 лютого у газеті “Маарів” з’явилася стаття Оснат Шостак про російських солдат-антисемітів на військовій базі Міхве-Алон, де проводиться курс для олім. Солдати-євреї піддаються знущанням у дусі Гітлер-Югенд. У душових і туалетах стіни розмальовані свастиками і написами «Хайль Гітлер». Деякі солдати зробили собі на тілі татуювання у вигляді свастики, а при зустрічах підкидають руки у фашистському вітанні, викрикуючи «Хайль Гітлер». Солдати-євреї пробували скаржитися командуванню, але начальство навіть не побажало з ними зустрітися. Тоді було вирішено провести демонстрацію проти юдофобського бешкетування на базі. У результаті євреї, що протестували, були покарані – їх не відпустили в належний час у звільнення в місто. А солдат-юдофоб, що зробив зображення свастики на руці, не був покараний дисциплінарним судом, якому було доручено розглянути його справу. За твердженням сайту pogrom.org.il серед російськомовної молоді в Ізраїлі доволі поширені антисемітські настрої. http://ar25.org/node/6405
Aлексей Tesla
Лучший ответ
а что тут такого путин должен возглавить весь мир. а почему и нет. языки он знает на пианине играет спортсмен кгбшник-разведчик. ныряет как дельфин летает как журавль собак любит. но самое интересное что без него в России будет еще большая жопа чем с ним
Gilani Marziev
А что? Я готов отдать им Путина.
Максим Лечиев
Юлия Карманова Желательно со всем кооперативом Озеро
А зачем Путину Украина? Бездельников кормить?
Arailym Talmanova
А послать к ним доверенно лицо. Матвиенко. Путин нам самим нужон.))))))))))))))))))
Стас Олерский
да хули тут думать полное дигродацыя мозга-сначало мы плохие теперь пащады просят ))россияне с днём единства всех))
Елена Черных
По этому поводу я думаю, что поскольку сайт на русском языке, а не на мове, как стало модно в последнее время, то и контингент у него соответствующий.
Ансар _
Максим Лечиев А про автоматический перевод страниц в интернете вы не слыхали?
кто-то ещё следит за новостям? окей...
Роман *****
БРЕД И НЕ ПРАВДА.
Мордвинова Инна Что написано перомр-не вырубить и топором!