ТУТ КАК ТВОИ УПА РАБОТАЛИ
h ttp://varjag-2007.livejournal.com/37154.html
Герой Украины Дмитро Павлычко про новых "героев" Украины
О ви, «борці» за Україну!
Я вас ніяк не нахвалю.
Ви вміли підпалити сіно,
І туго затягти петлю
На шиї брата ви уміли,
Гестапівці не розуміли,
На що ви здатні: скупувато
Платили чемним наймитам.. .
Американці — що й казати –
Сьогодні більше платять вам!
Та все-таки й вони не годні
Вас оцінити так як слід.
Не раз ви ходите голодні
І проклинаєте цей світ.
Єдині ми збагнули добре
І ваше серце "прехоробре"
І ваші «сяючі» уми —
За все розплатимось лиш ми!
***
Будеш, Україно,
Довго пам'ятати,
Як тебе карали
Люті супостати.
Люті супостати,
«Найрідніші діти» ,
Що хотіли матір
Кров'ю напоїти.
Кров'ю напоїти
Із криниці-рани.. .
Це тобі, матусе,
Щастя довгождане
За неспані ночі,
Викручені руки,
Виколені очі.
Виколені очі,
Очі-зоряниці.
Будеш пам'ятати
Дерманські криниці!
***
Це неправда, що за волю
Ви боролися в ярмі.
Лицеміри! Нашу волю
Убивали ви самі.
Це неправда, що за брата
Ви страждали у тюрмі.
Лицеміри! Того брата
Мордували ви самі.
Це брехня, що Україну
Ви любили будь-коли:
Як могли б, то й Україну
У криницю б затягли!
Общество
В 50-х основные части УПА уходили за кордон через территорию ЧССР при поддержке простых чехов и словаков. Почему же так?
Достал, давай разберемся ...борцы? Да! За незалежну? Да! Она сейчас незалежна? Да! Ну и где она без России? В .ж. . ?Да! Вот и весь твой УПА, ОУН и т. д. ! О чем базар ?
Николай Прокопенко
а я и не говорил, что они справедливые борцы! Но большинство из них не были даже советскими гражданами. Их менталитет рождался в условиях совершенно не советских. Поэтому понять их можно. И по-моему, уже давно все прощено и замирено! Зачем поднимать эту тему заново? С бывшими фашистами обнимались и пили водку, хотя бед они наделали гораздо больше. Представьте, что и вы бы родились не в России, а во львовском селе под польской властью? Как бы сложилась Ваша судьба? Не задумывались?
потому что все они тайно мечтали вступить в нато. а чехи и словаки заодно мечтали разделиться и жить в разных государствах. а части упа просто мечтали попасть за кордон