ВУЗы и колледжи

Отвечают украинцы! В какое уч. заведение мне нужно поступить в Украине, чтобы стать стюардессой?

Bagdat Alieva
Стати стюардесою може далеко не кожна дівчина. Кандидати повинні відповідати значному переліку параметрів: вік - 21-30 років, зріст - 164-175 см, вага - 54-65 кг, приємної зовнішності, правильної постави, відсутності різних дефектів - шрамів, опіків, а також татуювань та пірсингу на видимих частинах тіла.
Окрім фізичних параметрів, оцінюються особисті риси і комунікативні здібності. Претендентові також необхідний диплом про вищу освіту - в окремих випадках можуть зробити виключення для студентів останніх курсів– знання російської, української і англійської мов. Також авіакомпанії звертають увагу на громадянство (воно має бути українським) і відсутність судимості.
При працевлаштуванні конкурс зазвичай складається з трьох етапів: співбесіди, психологічного тестування і медкокісії. В ідеалі, кандидати повинні бути привітними, урівноваженими і абсолютно здоровими.
Відбір кадрів
І лише після всіх випробувань майбутніх бортпровідників скеровують на навчання, яке, як правило, оплачує працедавець. Професію можна освоїти в Головному навчальному і сертифікаційному центрі цивільної авіації та в Міжнародному авіаційному центрі підготовки. Навчальні програми в обох центрах майже збігаються. Принципова відмінність — в типові літака, з яким майбутні стюардеси знайомляться під час практики. Фахівці МАЦП навчають господарювати на літаках іноземного виробництва, ГНСЦЦАУ — на вітчизняних, поступово освоюючи нові зарубіжні моделі. Тому, навіть якщо вам нададуть можливість отримати спеціальність за власною ініціативою і за свій рахунок (без заявки авіакомпанії), пам'ятайте, що працевлаштування і навчання у сфері авіації тісно взаємопов'язані. По-перше, ви не можете знати, на які типів літаків орієнтований працедавець, і на якому конкретно відкриті вакансії. Тому велика вірогідність, що, навіть маючи профільний диплом, практичну частину доведеться проходити заново. Втім, досвідчені бортпровідники при переході на інший тип літака також проходять перенавчання. По-друге, знайти потрібну вакансію непросто. Необхідно бути постійно в курсі подій авіакомпаній. А за час пошуку отримані знання і навики можна забути і втратити.
Айымгуль Баяновна
Лучший ответ
ВАМ не уч . заведение, вам в клуб самоубиц, прежде чем принимать решение посмотри на количество аварий и если хочется умереть в полёте, сигани с моста в Днепр по крайней мере сможешь пригласить родных и близких, друзей, да и батюшка от поёт на совесть ...Это на Земле все герои, а когда под тобой 10 км. то особо весёлых .я чтото не замечал .. найди себе профессию на земле, а стюадессами пусть летают дети тех, кто довёл авиацию до такого состаяния .
Юлия Ковальчук
В киевский институт гражданской авиации, не знаю, как сейчас называется-там, по моему!!!!