Барсик ) )

Почему вы такие растяпы?

Ответы
Ibrahim Nofal

Is not measured by the sweetness of the sweetness of the human tongue, how many words supernatant Hassan, lies between the letters cm snake, we are at a time when mingled tangle.
Do not leave the people dear to you because of a slip, or faultless, there is a whole other than God Almighty.
Human disasters they had anointed with all the beautiful history compared to last position you did not like.

Ольга Романенко

А ПОЧЕМУ ВЫ ХУЙ СОСЕТЕ ДА ЕЩЕ И У ЖЕНЫ