Маленький Братец

Биз ташда ёсген терекча,Ненча тюрлю инджилдик!Ненча азаб сынагъанбыз,Къаллай затладан ётдюк!Алан халкъ бла кюрешгенле,Чархдан мийик къоймайын!Къурутур умут этгендиле...Джашасын Къарачайым!Припев:Ля-Илляха-Илля-Аллах,Аллах бла сакъланайыкъ,Ля-Илляха-Илля-Аллах,Джашасын Къарачайым!Бизни эмина мы къырмад,Бир бла къалмай юч кере?Огъесе Тюркге ми кёчмед,Дин бошлукъгъа термиле!Джарлы Къарачай миллетим,Не тюрлю да къыйналдынг..Бюгюнлюкде мен тилейме:Джашасын Къарачайым!Припев.

Ответы
Алла Медведева

ралвор ошцньоот ВАРпаор лорав ми, лалалалала, лалалалалал)))))))))

Елена Гусакова

можно тоже самое только по-русски.

Ленар Зайнетдинов

извени моя твоя не понимать

Маленький Братец

И НЕ ПОЙМЕТ ДО СВИДАНЬЯ)

Альфия Островская

Я НИ ФЕГА НИЧЕГО НЕ ПОНЯЛА

Юлия Кривоспиченко

ппппппфффффффхххххххх

Светлана Смолина

ты чего сбрендил?

Дарья Стадник

кажется я всё поняла

Дарья Стадник

у меня такая музыка есть

Никита Коленик

а по русски?

Маленький Братец

ДОЛГО ПИСАТЬ КРАТКИЙ СМЫСЛ НАДО УВАЖАТЬ ВСЕХ В НЕЗАВИСИМОСТИ ОТ ВЕРЫ И НАЦИОНАЛЬНОСТИ

Юлия Чивилева

эт что?

Vitalik Mun

perevedi

Маленький Братец

ЛЮБОВЬ ПАРНЯ И ДЕВУШКИ БОНАЛЬНО