Ан
Анна

- Скажіть, куме, ви - патріот України? - Так. - Тоді чому їздите іномаркою, а не українською машиною? - Ви, куме,будь ласка, патріотизм з ідіотизмом не плутайте.

Ответы
Александр Моргун

купив вовк жигулі ііде заяць дай прокататься нельзя прав нема у тебе тоді я сяду з боку сідай заєць іідуть лісом іде лисиця вовк зупиняється відкрив скло водійське пальцем поманив лисицю та наклонилась затягнув склопідйомник відчинив вовк двері попрацював з лисицьою сів в авто двері зачинив склопідйомник опустив і поііхали далі з зайчем а заєць каже вовку ухти на машину грошей немає а двері обезательно куплю

Александр Моргун

дід ііде на запорожці рівняються з мерсом на червоне світло зупиняються стають рушають далі тільки світлофор одномірно зупиняються іідуть далі на спідометрі за 200 опускаеться електропід"йомне скло голос з мерсу дед что дальше будем делать дід а дальше сінок будет 2 -я передача!!!!

Александр Моргун

2 анекдоты тебе отправил получила или нет ?:

Евгений Стариков

Подслушано из разговора с Януковичем...

Гордая

А-ха-ха-ха-ха-хааааааааааа!!!!!