Ulja Holjawko

Що за радість, що за слава в світі появиласьВифлиємі Мати Божа сина породилаЛежить дитя нині в яслах ніжки простягаєЛежить нині на морозі слів не промовляє.А ми усі нині, усі веселімся,Ідім, спішім в вифлиєм Богу помолімся.Хай за ці він дари нас запам'ятаєНині в Вифлиємі - Христос ся рождає!!!

Ответы
Pushkin Alexandr

А шо бендерщiна на радяньской (москальской) мове розмовляти разучилась?

Сергей Живоглазов

Мы же православные,а не католики... у нас 7-го января Рождество

Иван Шпирный

я по вашему не гутярю и не бачу 😛