Мт
Мтм

энди нима киламиз

Ответы
Ан
Анжелика

сиз нима килар эдингиз..агар бугун ростдан ер юзида охирги кун болса

Мт
Мтм

оллохдан одам( а с) тортиб охрги замон мухаммад (с а в) уматлари ва бутун оламни гунохларидан кйчишни ва сизни ва мени ва ота оналаримизни гунохини кйчишдан сиз билан бизни кариндош уригизларимиз билан фирдавис жанатида била болишимизни сураб ва сиз билан бир марта бу дунёда скайп ёки куришни сураб номоз укиб утирибман

Ан
Анжелика

фирдавс жаннатига кимлар киришини биласизми

Ан
Анжелика

менга руза кунлари мой мирда бир андижонлик ёзиб берган

Мт
Мтм

канй билмаганларни билиб оламан

Ан
Анжелика

фирдавс бу пайгамбарлар жаннати...лекин бир амал бор шуни килсангиз сиз хам шу жаннатга киришингиз мумкин деди...иншаАллах ..бу тахадджуд намози..

Мт
Мтм

рахмат сиз нима килар эдиз бугун охрги кун булганда

Ан
Анжелика

хамма кариндошларимдан хабар олиб..хаммадан кечирим сураб куяр эдим