Христинка Мейсарош

З чого в лабораторії можна отримати кисень калій перманганату калію хлорату калій хлориду гідроген пероксиду вуглекислого газу калій нітрату гідроген сульфіду натрію броміду

Ответы
Анисим Шпонкин-Валуа

Скорбно и тяжело как-то читать...без субтитров.

Христинка Мейсарош

С чего в лаборатории можно получить кислород калий перманганата калия хлората калия хлорида водород пероксида углекислого газа калий нитрата водород сульфида натрия бромида

Анисим Шпонкин-Валуа

Стало еще тяжельше...такую формулу вряд ли выведешь.