Светлый

Кум до кума заходить. Дивиться, а той книжку читає і плаче...гіркими сльозами заливається. Приглядівся, а в нього на колінах Біблія лежить.
- Куме, чого ж ви плачете? Це ж така свята книга, що сталося?
- Ой, куме! Тут таке місце жалісливе....
- ????
- А от "і стадо свиней кинулося в море і потонуло..." )))))))))))))))))))))))))))

Ответы
полина ***

Выходят на улицу врачи из больницы после работы.Стоматолог:"Слава Богу,свежий воздух!"Паталогоанатом:"Люди живые!"Гинеколог:"И лица,и лица!!!"

Элеонора

И В ЧЁМ ВОПРОС?

Светлый

не вопрос, просто ты прочитала анекдот, считаешь смешным или нет твоё право))