Ербол Шарипов

Адал достан жакын сырынды айтар жан бар ма, Саткын достан аскан жер бетiнде жау бар ма?

Ответы
Талшын Шакерова

adam ozinin jarin tapkani siakti dosin da katelespei taba bilu kerek! esli katelesken jagdaida oz ozindi jogaltkandai kui kewesin. Sondiktan adal jol, adal joldas,adal jar taba biliniz!

Zarina Sekerbaeva

әрине достының сатқындығынан асқан сұмдық жоқ бұл өмірде ондай жағдайлар көп кезіге береді

A Nurmuratovna

Адал достан жакын сырынды айтар жан болса ол-ана, не әке. Саткын достан артык жау жок...

Altinai Kozhamurat

Адал достан жакын сырынды айтар жан жок,саткын достан аскан жер бетинде жауын жок.

***ako*** Alipbekova

салем менин достарым коп бтрак ишинде сырымды айтар жан 1 менин ойымша жок шыгарр

Dosbol Risbekov

Адал доспен сырынды болискен дурыс,Саткын достан озинди алыс устаган дурыс.

Жанар Тунгышбайкызы

Адал достан жакын сырыңды айтар жан АНА.

!!!***aiz@d@***!!! ***kowerb@ev@***

да есть!нет кудай сактасын ондайдан

Yulya Andreevna

аоаоа ледущеш шусьыво алыыджаж?

Olga Helga

украиньская не понимать(

Наталка

.........................................

Игорь Степанов

адал саткын

Ильсина Ибатуллина

бернэрсэдэ анламадым!