Ценитель Прекрасного

"У мене є два заступника, чотири з яких лежать в кабінеті міністрів і не можуть виконувати свої обов'язки. Не знаю, чому?"?

Ответы
Sv
Svetlana

общайтесь на русском

Мастер Поцелуев

Ви перша в своїй відповіді почали вказувати, що мені робити, хіба ні?

Sv
Svetlana

это русский сайт и пишите на русском, ваша хохляцкая мова здесь неуместна

Мастер Поцелуев

От тільки вас забув спитати. Я тут зареєстрований з домену mail.ua - тому цілком доречно тут знаходжусь.

Sv
Svetlana

я с Донецка и твоя регистрация меня не интересует, вы и на нашей земле, нас убивая находитесь ДОРЕЧНО!!!

Мастер Поцелуев

Прошу прощения, если задел.

Она

Не боитесь Кличко?)))))

Ценитель Прекрасного

Ох боюсь. Он же может как... сказать! Со смеху ж помру.

Она

)))