Srtyuxhkg

Осы орыс халқы,әке шешелерін неге кәртайғанда ,қартар ұиіне неге өткізеді?

Ответы
Кайнарбек Бердешов

тек орыстар емес казактарда откизип жатыр. карттар уи1не барып кор.

Srtyuxhkg

Дүрыс айтасыз,сонда баланы не үшін тумыз, қартайғанда қартар уйіне апарып тастасын деп баланы дунйеге әкелеміз бе?

Кайнарбек Бердешов

баланы наресте кезинде тастап кеткендерше. онын бари тарбиеден деиди кобиси. мен онын тарбиеден гана емес тагы ар адамнын жаратылысынан болады. жанажырлык сезимнен бул аксиомагой.

Srtyuxhkg

Нәрестені тастап кеткен қыз келіншектер, өмірге салғырт қарағаны,басында миы жоқ,ондайлар ата ананың соры,өміріне қара таңба басылғаны,

Профессор Юлин Цезарь (Патриарх Науки Всея Америки)

пойду, запишусь на занятия ... языка... кстати какого?

Муратбек Тапауов

менде түсінбеймін менталитеті сондай ма

Муратбек Тапауов

жер мен көктей қаланың адамдарында қайырымдылыққа уақыты жоқ

Srtyuxhkg

неге,ауылда отырып,әке шешесін қарттар уйіне өткізген қазақтар бар,

Муратбек Тапауов

Ғазиза екеуміз шырылдағанмен опазыдардын гулі басып кетеді

Srtyuxhkg

Жақын туысқандарына,тапсыруға болады,бағатын туысы болса , оған өкіметтен көптеу ақша бөлер едім,

Муратбек Тапауов

Ғазиза мынадай бағдарламамен елбасылық сайлауға түсейші мүмкін өтіп кетерсін сонда ғана қариялардың жағдайы жақсарады

Роман Разумных

не понимаю и перевести никак не могу 😮

Srtyuxhkg

посмотрите казахский язык словарь

Роман Разумных

Это русский народ, чему чему матери отца на кәртайғанда,қартар проводят ұиіне? вот такая вот ерунда получается

Srtyuxhkg

Спасибо!

Роман Разумных

за что, я даже вопроса не понял

Анатолич

Кырды мурды берды ханды манды

Павел Казаков

менам тенад ог гогерво

Arman Turguziev

Тока у них разьве

Srtyuxhkg

Ммм

Arman Turguziev

Солай

Просто Жора

Жаксы!

Srtyuxhkg

Рақмет