Анна Горяинова

Считаете ли вы обострение украино-российских отношений нормальным?

Ответы
Василий Марциновский

добре ходити в свою комору і брати що я хочу ;а не в чужу і брати те що тобі не хочеться. А це все політика.

Анна Горяинова

Але ж чи це нормально, що людей намагаються стравити зі своїми братами і спаплюжити історію? Я не говорю зараз про політику, я говорю про "кацапів-москалів" і ненависті захіідноукраїнців і націоналістів до Росіії і руських у цілому

Василий Марциновский

Анна я вибачаюсь що не да відповідь .Я особисто люблю всі нації які є на світі , а те що робиться тепер у світі , це може зрозуміти не кожен , а тільки та людина яка уповає на Бога .