Вика Сичкаренко

Можна симпатизувати сотням, захоплюватися десятками, та Кохати можна тільки одну людину, тільки всім серцем і тільки назавжди....Так ци ні??

Ответы
Vytasy Ivanov

Я вважаю, що так воно і є. Також я вважаю, що кожен так і робить. Лише він не одразу знаходить ту, що кохає по-справжньому.

Вика Сичкаренко

Але бувае і таке шо Вона чи Він не кохає

Vytasy Ivanov

Буває і так. Але це означає, що насправді не було ніякого кохання, була лише закоханність. І ці люди занадто поспішали, коли побралися.

Вика Сичкаренко

Так то дійсно)А хіба мож так це лише біль у сердці і все таке на деякий час))

Vytasy Ivanov

Справа у тому, що всі ми час від часу робимо помилки. І мені серце від болю розривалося, але ж нічого, зараз то усе набагато краще. Кажуть, що час усе лікує. Я не вважаю це повністю вірним, але ж він з іншими ліками (спілкування с друзями, цікаві зайняття і так далі) допомагає, і дуже

Вика Сичкаренко

Прото а не мож хіба??Добре тоді

Vytasy Ivanov

Вікусю, ти можеш запитувати усе, що тобі спаде на думку. Я ж завжди радий поділитися інформацією з тобою. І не придумуй нічого, усе ж чудово

Vytasy Ivanov

Як хочеш. Звертайся, якщо що))