Ra
Raiskaya_Pti4Ka

МММ кор̶о̶л̶е̶в̶с̶к̶и̶е̶ к̶р̶е̶в̶е̶т̶к̶и̶ и̶ пиво,ш̶и̶к̶а̶р̶н̶о̶ п̶о̶с̶л̶е̶ рабочег̶о̶ дня. А̶ в̶а̶м̶ к̶а̶к̶ такое?

Ответы
Константин Шакиров

Отлично))))) Можете предложить???)))

Ra
Raiskaya_Pti4Ka

н̶у̶ я̶ у̶ж̶е̶ отдыхаю;-) а̶ в̶о̶т̶ в̶а̶м̶ н̶и̶ч̶е̶м̶ п̶о̶м̶о̶ч̶ь̶ н̶е̶ м̶о̶г̶у̶ е̶с̶л̶и̶ т̶о̶л̶ь̶к̶о̶ [-]> в̶о̶т̶ к̶р̶у̶ж̶е̶ч̶к̶а̶ пива;-)

Константин Шакиров

Благодарю)))))))))))))) Отвечу взаимностью в этом вопросе)))

Ra
Raiskaya_Pti4Ka

спасибо;-)

Дмитрий Селезнев

норм ток я не пью

Ra
Raiskaya_Pti4Ka

умничка;-)