Неизвестно Неизвестно

Как назвать человека который не нуждается в нуждах других людей ?

Ответы
)))*кэтти *(((

Человек имеет на это право. У него есть семья, близкие, нужды которых наверняка его волнуют

Василиса

Разочаровавшимся

Неизвестно Неизвестно

Почему я б назвал идеалистом

Василиса

Да нет. Это к
огда ты за всех друзей переживаешь когда им плохо.искренне радуешься когда у них все хорошо..стараешься позвонить , написать им . И в один момент задумываешься - есть ли хоть один человек в этом мире который переживает за меня

Неизвестно Неизвестно

Но зачем мне то что им угодно а не мне ?

Ир
Ирина

Интроверт)))

Женя Кириллов

мертвым

Женя Кириллов

по тому что ему уже не чего не нужно

♚ 𝒜𝓃𝒾𝓀𝒶 ♚

Нуждун

Неизвестно Неизвестно

Нуждяга ))

♚ 𝒜𝓃𝒾𝓀𝒶 ♚

Нуждун

H Hakobyan

Gordie...

H Hakobyan

Shrjapsti karcikn hasvelu vorn bolorn en nman en irar

Неизвестно Неизвестно

De es shrjapatic heru em ,u inqnin indz em lsel talis, es ateist chem es uxxaki chem karox haskanal idealakanin inchpes karox e anun linel,ev ov e ASTCUN ANUN SHNORHEL ,EV OV E ASEL TE ASTVAC MARDANMAN E ,GITEQ DA CICAXELU E , ETE AYN CHE VOR INCHVOR MEKI EREVAKAYUTYUNN ENQ

H Hakobyan

Yes chem asum bor duq petq e shrjapatic heru mnq....ayl ayn vor petq chi shat lurj @ndunel shrjapati karcikn....manavd hima mardik shat goroz em darel....kneteq uxali vor duq greciq vor bolorn russeren en grum u duq el tenalov im azganun karaiq uxali hayren grel.....husam chem nexacrel....u da zer azat kamqn e vonc kuzeq

Неизвестно Неизвестно

Vay che inch eq asum cheq nexacrel , es shrjapati azdecutyan masin chei xosum, uxxaki estex shat hayer rusacac en karces u nranq en uxxordum te inchpes xosel,qani der nranq en ruseren patasxanum ))mi mtahogveq cheq nexacrel))

H Hakobyan

Oke!