Аксель Билецкий

Діло було влітку. Пішли ми з меншим братом абрикоси рвати. Забрався він на деревину, я внизу. Тільки одвернутися встиг, як чую хр-р-русь!!! - малий разом з гілкою в руках з двох метрів встромився головою в землю. Перевіривши, чи не зламав він шию, йдемо додому. Зовнішній вигляд характерний - зідране обличчя, деревина з руки стирчить, шия гуде - красафчег, одним словом!
Заходим додому, реакція мами:
- Ти, дибіл малолєтній! Ти чого в футболці новій пішов?!

Ответы
Некто Из...

а в принципе, возможно, она верная... мать чувствует часто, что ничего страшного не случилось с её дитём, и клин клином вышибает, отвлекает: минус, на минус - плюс

Аксель Билецкий

Та может и так, смешно

Галина Золотарева

Действительно-жалко же одежку новую!!! Спасибо-представила,если бы она узнала, как он навернулся...

Лариса Пукасова

Вот такие они, мамы..Практичные.И лишь бы поругать хлопчика... 😄

Аксель Билецкий

Ето верно

Татьяна Сотник

Ой мамо, мамо, та чого ж сынку вздягнули у нову футболку )))

Оксана

))))))а чому не російською мовою, щоб ніхто не зрозумів?

Аксель Билецкий

Та нет, Рава Руська, разговор на мове был, та и всем тут понятно, язык славянский

Маруська

да,дийсно нащо в новий футболци пийшов. 😂

Елена Дьякова

даааа... а деревину из руки достали?

Елена Дьякова

нежная трепетная душа.....

Аксель Билецкий

Та у нас много красивого, Карпаты, костелы, замки, церкви

Елена Дьякова

на вашем фоне можно играть сказки братьев Гримм, Гофмана. и Шекспира...

Аксель Билецкий

Ето точно, а ваш фон я посмотрю, должно быть красиво

Светлана Вдовиченко

Маме - зачет!