💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Де зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.
Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє Його жорстока й лагідна душа.
Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!
Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!
Василь Симоненко надихає?

Ответы
Улугбек

Как точно высказался о врагах людских, о БАНДЕРАХ сей поэт!!!!👏👏👏🙌

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Скройтесь в чумадане пыниной резиновой, рашист недобитый.

Улугбек

Пока биты ваши... бандерлоги мохнатые!!! Погодите же... добьём ещё, Чмони хохлатые!!!

Романтичная Особа

Не понимаю украинский, но я против войн вообще.