💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Спостерігати за процесом відновлення 18 багатоквартирних будинків на Київщині, які були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення Росії і на відбудову яких збирає платформа UNITED24, відтепер можна на інтерактивній карті.
"Кожна людина, яка пожертвувала кошти, зможе відчути причетність до відбудови. Дізнатися більше про самі будинки, побачити на інтерактивній карті, де вони знаходяться, прочитати щемкі історії мешканців, і завдяки 3D-моделі краще зрозуміти масштаби руйнування та необхідність підтримки", — зазначають представники UNITED24.
Загалом на відбудову 18 багатоквартирних будинків необхідно зібрати 719 млн гривень. Із них 638 мільйонів вже перерахували донори платформи з усього світу.
Знайти інтерактивну карту можна на сайті платформи UNITED24.
Друзі, долучаємося?

Ответы
Михаил Цветаев

И никаких тебе интерактивных карт..🤔