Слава З С У !

Запитання до росіян, та палких русофілів- яке походження має слово Москва, і яка історія назви Поклонна гора, в тій самій Москві?)

Ответы · страница 3
Вечеслав Дмитриев

пиши на языке своих хозяев !

Слава З С У !

Я пишу на рідній мові, а порад кацапського підара не питав))

Вечеслав Дмитриев

общайся с такими как ты ,из одной палаты!

Слава З С У !

Повторюю для тупих- поради кацапських підарів мені не потрібні))

Вечеслав Дмитриев

конечно у пидоров одни пидоры на уме !

Эльвира Мандрыка

А слабо по русски писать?

Слава З С У !

Гидую говорити з кацапами на російській. А руських я тут не зустрічав

Эльвира Мандрыка

Родилась на Украине, но украинского в школе не преподавали и даже предмета такого в школе не было как Украинский язык.Все говорили на Великом русском языке.

Valya Kotina

убей в себе хохла чудила)

Слава З С У !

Для цього треба вбити всих кацапів)

Сергей Л.

Хотите ссылку пришлю?

Сергей Л.

Вся сволочь мира, хочет так, но уже совсем другие голоса идут из запада, подули другие ветра.

Слава З С У !

Конкретніше можна? Чи я щось написав те чого нема?))

Слава З С У !

Хоча я не все написав) Примьєр Індії відмовився зустрічатися з путіним, Китай висловився за сувіренитет України, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан практично показали фак пукіну)) і тд і тп))

Сергей Л.

Поживем-увидим! Товарооборот у России не уменьшился, а с сша , даже возрос!

Слава З С У !

Подулі вєтра))) а про товарообіг це просто шедевр)))

Алеся. Г.

Моя,твоя не понимать.

Алеся. Г.

Тебя родители так научили разговаривать? Если от человек так выражается, значит какашка. Из тебя идёт один понос.

Слава З С У !

В тебе лексика холерного хворого)) про лайно та діарею🤣

Евгений Николаевич

о! куда попряталссь?

Евгений Николаевич

йе? шо ийе? кжите шо ? шо ви ммкате?

Евгений Николаевич

АК давно маял? либо токма клаву?

Ру
Руфина

Цікаво, чи хто знає))

Слава З С У !

Може хтось і знає, але їм точно не подобається ця інформація))

Ру
Руфина

Ніскілечки))

Ми
Михаил

Как там Артёмовск?))

Ми
Михаил

У вас новая вводная?) Бахмут полностью отбит?))) в который раз за декабрь?)))

Слава З С У !

Так з якого місяця анало армія намагається його захопити?))

Слава З С У !

Так путя ж говорив що ціль сво- захопити донецьку обл) ви без штурму намагалися це робити?))

Ми
Михаил

Вот ты тупой, ты зачем на людей лаешь? Бешеный что ли?

Слава З С У !

Ти підар, в вуха довбешся?)) прочитай моє перше запитання, і свою мразотну відповідь)

Пан Квинто

по русски говори.

Яна Кравченко

Google Вам в помощь

Слава З С У !

Ви занадто ерудовані, як для росіянки))

Яна Кравченко

А я не россиянка, Я украинка.

Ольга Чулина

гореть в аду рф

Niemand Против Войны

Пологий холм.

Слава З С У !

Ні) цей пагорб має назву- поклонний! Я запитав про походження цієї назви

Niemand Против Войны

Так я ж и дал ответ: Поклонная гора – пологая гора (или пологий холм)

Сергей Гиперион

Ой. Свет дали?

Слава З С У !

В блокадний ленінград. Порадій мразь фашистська)

Улугбек

🥳💁‍♂️

Сысо Александр

⛔

Сысо Александр

Слава ЗСУ, как дела в личной жизни?— Это вопрос? Это попытка унизить!

Слава З С У !

Все добре) дякую) Ви запитання, чи вірні відповіді на них, вважаєте спробою принизити?

Н🇷
Николай 🇷🇺 ♿️

.