Katya Mare

Чи має істотне значення для досліду Бойля-Маріотта площа поперечного перерізу трубки? / Имеет существенное значение для опыта Бойля-Мариотта площадь поперечного сечения трубки?

Ответы
Sergij Szydlowski

Звичайно,якщо взяти до уваги нове трактування закону Архімеда...

Sergij Szydlowski

певний об"єм рідини,занурений в тіло,через шість років+9 місяців вирушає до школи...

Сергей Л.

Неужели так актуально, сударыня?