🇺🇸✌Джеймс Боливар Ди Гриз ( Просто Шурик )

🖼 Я понимаю что наше правительство поддерживает Украину.. но реклама службы в нац гвардии СЭ ШЭ А на УКРАИНСКОМ это уже черезчур.. я считаю... ЭТО США - СПИК ИНГЛИШ МАЗАФАКА!!!!!☝️☝️☝️..... GOD BLESS US OF A ✌️✌️✌️🇺🇸🇺🇸🇺🇸✌️✌️✌️

Ответы
Григорий

Maybe it's for those ukrainian refugees who fled to the US after the beginning of the invasion 🤔 so that they could get back to their homeland and defend it against the invaders

🇺🇸✌Джеймс Боливар Ди Гриз ( Просто Шурик )

sure.. BUT FUCK... ENGLISH LEARN IT - RESPECT IT!! .. Ya wanna become AN AMERICAN SOLDIER... SO SPEAK ENGLISH.. ФИЛ ( французский иностранный легион) без французского не принимают!... все команды, все дисциплины отдаются и выполняются на французском!...

🇺🇸✌Джеймс Боливар Ди Гриз ( Просто Шурик )

nd.. b sides.. NATIONAL GUARD DO NOT SERVE OVER SEAS.. THEY DO NOT ENGAGE IN COMBAT ON ENEMIES SOIL.. THEY ARE NA TI ON AL GUARDS... MENT TO PROTECT AMERICAN PEOPLE ON AMERICAN SOIL ☝️☝️☝️☝️☝️☝️