Слава З С У !

Ізюм, росія назавжди- Все) Купянськ ,росія назавжди- все) Лиман, росія назавжди- все) Херсон, росія назавжди- все) росія назавжди- все?))

Ответы · страница 3
Ва
Васильевна

Откуда нам знать. .

Слава З С У !

А інтернет то не для вас? Тільки скабєєва?))

Ва
Васильевна

Я скабееву..... Не перевариваю, как и соловья с киселем...

Слава З С У !

Тоді дивіться на північну салтовку в Харькові.

Lаzy

Однозначно! Аминь.

Lаzy

Земля стекловатой.

Кот Бегемот🇺🇦

Дохуя хотят...😂😠

Вл
Владимир

Это на каковском?

Слава З С У !

Гавкни опущений кацапик ще)

Вл
Владимир

"Гёбаные грабли" инструмент однако.

Вл
Владимир

Долбанёт черенком, сразу совершится переход на русский язык.

Слава З С У !

Але спочатку з унітазом на голові, через Дніпро ) так, кацапику?))

Вячеслав Серкин

По русски скажи.

Друг Михаила

Завжди, подожди

Друг Михаила

Посмотримо

Слава З С У !

Тобі та твоїй родині стало краще коли ви вбили десятки тисяч українців та спалили наші міста? Ти , сука, тепер задоволений? І вважаєш зо вам це менеться ?….

Друг Михаила

Сам ты сука, не всех ваших нациков кончили, ещё добьем.

Слава З С У !

Жди підар, за все заплатите, рашист сраний

Друг Михаила

Пидараст ты и твои нацики,, мы ещё не ушли. Не надейтесь.

Вв Сс

Наташа Трошина

переведи дятел

Слава З С У !

Міжнародним ?))) це тобі буряти сказали?))

Наташа Трошина

не шоти это мени ваш клоун засказав

Слава З С У !

Брешиш) З підарами він не розмовляє))

Наташа Трошина

ваш клоун со всем своим кварталом и есть толпа педиков мало того он из всей неньки делает таких со своими гей парадами уж кто бы говорил скоро всих коклов будут в опу трахать так что юноша готовтесь и покупай мыло для уловольствия а скоро на украину придет наши хлопцы и пероетрахают всех оставшихся хохлушек слава украине и всем педикам

Наташа Трошина

вас хохлов жизнь ни чему не учит как вы были холопами таки останитесь слава украине евреям сала

Вячеслав Чистяков

Утрись соплями

Вячеслав Чистяков

смешно ваши крики утрись злобой со

Слава З С У !

Знову пяний?)) святкуєш звільнення Херсону? Чи рашку відспівуєш))

Не
Непослушная

Слава Украине!

Слава З С У !

Героям слава! Смерть ворогам!

Лидия Альбанова

Какая ХРЕНЬ!!!

Слава З С У !

Та нормальна ти бабця, чого зразу- хрєнь))

Лидия Альбанова

Да ваш язык непонятный хрень и то о чём вы пишите хрень.

Слава З С У !

А може дурень той хто не розуміє чієїсь мови і назива її хрєнью?))

Лидия Альбанова

Мне больше с тобой говорить не о чем, пиши тем, кто вразумит етот ваш непонятный язык.

Слава З С У !

Стара тупа кацапська срань) хай прийде в твій дім те що ви, суки, несли нам

Телеграфное Агентство Сссрефии

😁👍👍класс!!

Владимир Ковалев

Еще не вечер.

Слава З С У !

Так розкажи, я ж тебе про це і запитав) А ти- ніяк не бачу. Розповідай давай))

Владимир Ковалев

А зачем. Всему свое время, подойдет узнаете.

Слава З С У !

Дурник ти старенький) Чечні дань платите, а полізли Україну захоплювати)))

Владимир Ковалев

Ну а ты молодой, а все туда же.

Владимир Ковалев

Да из пустого в порожнее мелишь.

*D
***kapriznaya Devchonka***

Слава России

Igor Kanevskiy

Все!🤣🇺🇦💪

Димон Димон

Пропаганда?)

Слава З С У !

Запитання) пропаганда завжди стверджує))

Димон Димон

Лан...я в политику не лезу

Слава З С У !

Я теж не ліз, поки вона сама до мене не влізла(

Слава З С У !

Та мені пох) але зараз поваги це не виклика

Димон Димон

Ну не злись...я же по хорошему с тобой...

Слава З С У !

Так я з тобою теж по доброму) в мене є більш вагомі причини для використання своєї злісті)

Инна Уварова

Не швиди.

Слава З С У !

Не можеш)) тупість кацапів вражає)) тварь навіть не розуміє чого воно хоче)

Инна Уварова

Что же ты такой "умный" ,пол вечера общаешься с "тупой кацапкой"?😂 Есть хорошее выражение: "Умных до умных,а тебя до нас."

Инна Уварова

А,хочу,что бы такие мрази .как вы получили по-заслугам.И получите!

Слава З С У !

Я завжди даю людині шанс… і, на жаль, я все ще вірю в те що серед кацапів є люди які можуть розмірковувати, аргументувати свої погляди фактами і тд. На жаль ти з тих що підтверджують помилковість моїх сподівань. Бувай) І хай прийде в твій дім і в твою родину те що ви принесли нам

Инна Уварова

Вот то,что вы принесли нам,теперь получаете вы. Все справедливо.

Игорь Пономарёв

назавжди

Таня

Канешна

Надія

Класс)))

Ev
Evgeny

Наши вошли. ССО и гуровцы в Херсоне . Так что нет. Уже не русский

Слава З С У !

Пукін аж пищить, перемовин хоче))

Надія

Правда, Евгений?

Ev
Evgeny

Естессно. Даже не сомневайся))

Віктор Край

давно казав-роzzія-фсьо! то вже точно буде назавжди. не так скоро, як бажаємо, але буде.