Анюта Березина

помогите решить задачю!!

Слюсаренко побачив у вітрині фотосалону, де він колись фотографувався, свою фотографію. Фотографія Слюсаренку не сподобалась, і він зажадав, щоб її терміново зняли з вітрини. Директор фотосалону відповів, що у вітрині виставлені кращі роботи майстрів салону і знімати фотографію Слюсаренка він не має наміру, розміщення її на вітрині анітрохи не зачіпає гідності Слюсаренка. Останній звернувся до юридичної контори з питанням, чи може він через суд вимагати захисту своїх прав. Які права Слюсаренка були порушені?

Олег Панк

что это? загадка?

Екатерина Лейко

Так це ж тэбэ до хохляцкiх правознавцiв трэба, с усiми Слюсаренками, та директорами фотосалонiв...