Abusufyon Muslim

чи потрібно ЗНОВУ іти на ЗНО??

в минулому році я здала ЗНО, доволі непогано, але чи то балів, чи то чогось іншого не вистачило для того,щоб вступити до вузу своєї мрії (майже на всіх факультетах пройшли абітурієнти з нищими балами,через що не можу досі з цим змиритися)
... Зараз я навчаюся в Полтаві на державній формі, та всі мої думки лиш про те,щоб вступити до іншого вузу, в інше мсто.. Я вагаюсь, не знаю що робити, я думаю, що варто спробувати, але от що до ЗНО... здавати знову??? підскажіть мені будь ласка, чи анулюють попередні бали?? чи можна буде, наприклад, скомпонувати результати ЗНО за різні роки??
А також, може хтось знає, чи можна у тому вузі, що я зараз перевестьсь на заочну форму, а до іншого вступити на стаціонар?? як тоді бути з документами??

Са
Саша

ЗНО в любом случае придется сдавать снова. Результаты прошлых годов аннулируются.
По поводу ВУЗа: если в вашем ВУЗе есть заочная форма, то перевестись всегда можно.