Оксана Шуравина

Подскажите куда пойти учиться?

Подскажите пожалуйста мне сейчас 15 лет учу уже 2 года китайский язык я в 9классе! Я думаю когда закончу 11 класс куда пойти учиться? Думаю или в России гденибудь но незнаю еще где или в Китае думаю или в Хэйхэ в институте или в Хэйлудзянском! но конечно хотелось бы учиться за бесплатно подскажите где лучше??

я живу в Благовещенске рядом с Китаем!

зачем не в Польшу у меня Китай через речку!

Ан
Анна

востоковедом. знание этого языка редкость, пробиться будет достаточно легко.
врядли МГИМО, но туда тоже можно попробывать.

Екатерина Иванова

Это вам решать. Куда клонятся ваши способности.

Светлана Ананич

Я вчилася в Львівській політехніці на бакалавра, а на магістратуру вступила до Польщі. Різниця суттєва! По перше в Польщі вчитися легше, бо більшість предметів йде на вибір, плюс 50 відсотків практичних годин на курсі за які сплачують стипендію. Не повіриш поки не порівняєш, але моя рекомендація - їхати вчитися в Польщу, бо в Україні повна халепа (( Матеріал сприймається легко, а стосовно курсових чи дипломних, то там дають інформацію самі викладачі, а тобі лишається скласти все до купи і вивчити. Одним словом дуже цікаво і не важко. Якщо цікавить агенція через яку можна вступити, то я користувалась послугами конманії Навчання в Польщі Ап-стаді, їздила правда документи подавати в Рівне, але не шкодую, бо гарна агенція і професійні люди. Їм респект, багато знають і толково радять.
Є питання - пиши