Егор Болдырев

14. Вставте в речення пропущені слова: «Київська земля залишалася ...спадщиною роду а ...столицею».

15. Погром у Києві в 1169 р. учинив: а) Мстислав Романович; б) Ан­дрій Боголюбський; в) Володимирко.
16. Про яку подію літописець повідомив такими словами: «За ним же Україна багато потужила» ?
17. Новгород-Сіверське князівство виникло за ухвалою: а) Володими­ра Мономаха; б) Ярослава Осмомисла; в) Любецького з'їзду князів.
18. Династію волинських князів започаткував: а) Роман; б) Всеволод; в) Ізяслав.
19. Князювання яких братів заклало підвалини могутності Галицької землі?
20. Продовжте речення: «З середини XI ст. у Галичині почало ...».

Ангелика Дашкина

Київська земля залишалася не тільки спадщиною роду, а й столицею.
Я так думаю! ) Тільки чому перед А немає коми?

Анна Ариадна

15.Андрій Боголюбський

K@
K@tenok

київська земля залишалася спільною спадщиною роду Рюрикових а Київ - стольним градом