Насти Никулина

У человека есть три тела: Дух Душа и Тело. Какие свойства у каждого из этих тел.?

Татьяна Шаповалова

Дух - САМ ЧЕЛОВЕК, душа - дух в тонких нематериальных оболочках, тело - грубовещественная одежда для души, необходимая только в материальном мире.

Александр Зубряков

Вам остается лишь показать проявления всего этого по отдельности, чем доказать его существование и вообще и как независимой сущности, отдельной от прочего.
И пока это не сделано. нет никаких оснований делить нечто целое на части, тем более противопоставляя их друг другу. Особенно учитывая что эти части лишь свойства.
Конечно не запрещено рассматривать свойство условно отделив его от объекта и даже не менее условно менять свойство и объект местами. Но это все лишь абстракции. и пока известно и наблюдается лишь целое, то есть человек. а не каких то три тела. То есть то. что Вы ими называете, лишь свойства человека, а не тела.

Тело же одно, оно же физическое. Остальное относится к нему, грубо говоря, как форма и объем к банке. Без того и другого она просто кусок стекла и то еще вопрос. кусок тоже имеет форму, только произвольную, а с ними емкость для хранения чего либо. Ни форма банки ни ее объем не имеют смысла сами по себе, в отрыве от того " куска стекла". Хотя такую форму можно придать иному материалу и получить тот же объем. То есть тоже банку. Например пластиковую.
Суть, думаю примерно такая же. с той лишь разницей, что в случае человека свойства, так сказать " активны". и наше " я " существует и возникает на уровне тех свойств.
Вот попробуйте и отделите,... это не абстракция и тут свойство от объекта неотделимо, оно же его и определяет.

Дмитрий Звездочётов

на самом деле все они есть ОДНО. душа это проекция духа, но в полной взаимосвязи они одно целое, тело это низкоуровневая структура души позволяющая получать опыт душе в определенном диапазоне вибраций (материальный мир)... сама по себе душа многослойна и очень сложна.

Анна Яновская

МАЙЖЕ всі релігії вчать, що людина має безсмертну душу. У Новій католицькій енциклопедії (англ. ) каже, що душу «створив Бог і вселив її в тіло в час зачаття» . Вона теж каже, що догмат про безсмертя душі «є одним з наріжних каменів» релігій так званого християнства. Подібно, «мусульмани вірять, — каже в Новій британській енциклопедії,— що душа починає існувати саме тоді, як тіло; і з того часу має своє власне життя, її з’єднання з тілом є тільки тимчасове» .
2 Такі релігії вірять, що душа залишає тіло в час смерті й живе вічно. Її доля є небесні благи, тимчасове перебування в чистилищі, або вічні муки у вогненному пеклі. Вірять, що смерть є вхід до вічного життя як дух. Так як сказав один автор у книжці Ми віримо в безсмертя: «По моїй думці Смерть є великим і славетним переживанням. Я вірю, що Смерть є підвищення Богом» .
3 Індуси, буддисти, і інші вірять у переселення душі. У цьому догматі поміщається переконання, що в час смерті душа знову втілюється, перероджується як інша людина або жива істота. Якщо людина була добра, то кажуть, що її душа перевтілиться до вищої ранги. Але коли особа була зла, то вона перевтілиться особою нижчої ранги, а навіть твариною або комахою.
4 Але що сказати, коли б людина не мала безсмертної душі? Що, коли б смерть не була «підвищення Богом» , не була входом до вічного духовного життя або перевтіленням усіх вмираючих? У такому разі віра в безсмертя душі неправильно скеровувала б людину. У книжці Офіційне католицьке вчення (англ. ) каже, що церква вимагає віри в безсмертя душі тому, що не вірити в нього, то «молитви, похоронні обряди й релігійні служби за померлих були б незначущими» . Отже, у справу входять життя, поклоніння, і вічна майбутність людини (Приповістей 14:12; Матвія 15:9).
5 Це дуже важливим знати правду про цей догмат. Ісус сказав: «Ті що поклоняються [Богові] мусять поклонятися духом і правдою» (Івана 4:24, НС) . Правда про людську душу знаходиться в Божому Слові, Біблії. Натхненне Святе Письмо поміщає в собі Боже відкриття Своїх намірів, і ми можемо бути певні, що вона говорить правду (1 Солунян 2:13; 2 Тимофія 3:16, 17). Ісус сказав у молитві до Бога: «Твоє слово — то правда» (Івана 17:17).
3 Єврейське слово не́феш, перекладене як «душа» , трапляється 754 рази в Єврейських Писаннях. Що означає не́феш? Згідно з «Біблійним та релігієзнавчим словником» (англ.) , це слово «зазвичай стосується всієї живої істоти, цілої особи» . Біблійний опис душі, який можна прочитати в Буття 2:7, підтверджує цю думку: «І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її,— і стала людина живою душею» . Зверніть увагу на те, що перша людина «стала» душею. Інакше кажучи, Адам не мав душі; він сам був душею, подібно як той, хто став лікарем, є лікарем. Отже, слово «душа» стосується тут цілої особи.
4 У Християнських Грецьких Писаннях понад 100 разів з’являється слово, перекладене як «душа» (психе́). Так само, як і не́феш, психе́ часто стосується цілої особи. Зважте, приміром, на такі висловлювання: «Затривожена зараз душа Моя» (Івана 12:27); «і був острах у кожній душі» (Дії 2:43); «усяка душа властям висшим нехай корить ся» (Римлян 13:1, Кул.) ; «утішайте пригнічені душі» (1 Солунян 5:14, НС) ; «мало, цебто вісім душ, спаслось від води» (1 Петра 3:20). Зрозуміло, психе́, як і не́феш, стосується цілої особи. На думку вченого Найджела Тернера, це слово «означає щось характерно людське, особу, матеріальне тіло, в яке вдихнули Божий руах [дух].. . Тут головно йдеться про цілу особу»
А дух людина неможе мати, по тій причині, що духом є Бог і ті, що живуть з Богом в небі. Духи, це невидимі істоти які мають більшу силу, розум, від людей і необмежені часом і простором. Приміром ми не бачимо радіо хвиль але ми знаємо, що вони є. Так само і Духовні істоти їх невидно але вони є.
Якщо ви бажаєте більше дізнатись правди з Біблії доді звяжіться зі Свідками Єгови у вашій місцевості.

Антуанетта Чернецова

про тело знаете, про дух - находиться в голове и рядом с головой - это самая важная структура, вселяется во время родов - есть поверье - не одевать золото во время родов, тогда шайтан на приземлится :-))) покидает тело сразу после смерти тела и вселяется в новое тело, если вы, конечно, не пройдете "стену огня" которая нас окружает и не дает вырваться из зоны Земли, ну и генетическая сущность - душа 50% отца 50% матери - родовая основная сущность распологается в районе солнечного сплетения вселяется во или время или рядом оплодотворения и покидает тело через 20-40 дней посл смери тела, в последствии ГС и дух - никогда не пересекаются (Саентология, История Человека, Рон Хаббард) Есть еще много мелких сущностей - они дают старт болезням - когда дух слабнет - понижает тон жизни (Наука выживания)

Арина Бибикова

У человека есть душа и ещё 6 тонких тел. У каждого тела свои свойства и задачи. Это большой пласт информации. Подробнее узнаете из книг Секлитовой Л. А. и Стрельниковой Л. Л.

Ма
Марина

Дух- не тело, он не материален, существует вне времени и пространства, это ЖивАтма, собственно сам человек. О свойствах духа с позиции материализма судить бессмысленно. Душа и физическое тело- согласно дуальности всего сущего: любое материальное тело имеет энергетические поля, которые мы и называем душой. После смерти тела, поля слабеют и постепенно исчезают за исключением Аттмана, тела нравственно- этических побед.