На
Надежда

Как сделать откат 7ки, точки восстановления нету. Спасибо.

Может есть прога принудительного отката?

Al
Alеnka

если точек восстановления нет, то откатывать некуда

Евгений Тебякин

sfc /scannow — восстановление системных файлов ntbackup — мастер архивации и восстановления

Жа
Жанна

Можна створити контрольну точку відновлення, якщо нема автоматично

Створення контрольної точки відновлення

Щоб відкрити вікно "Система", натисніть кнопку Пуск Зображення кнопки «Пуск» , клацніть правою кнопкою миші Комп’ютер, а потім – Властивості.

В області ліворуч клацніть Захист системи. Потрібен дозвіл адміністратораЯкщо буде запропоновано ввести пароль адміністратора або підтвердити видалення, введіть пароль або надайте підтвердження.

Виберіть вкладку Захист системи, а потім клацніть Створити.

У діалоговому вікні Захист системи введіть опис і клацніть Створити.

Щоб отримати додаткові відомості про відновлення системи, див. Що таке відновлення системи?

Atosik

Если точки нет-откат не сделать. Но если надо восстановить систему, спиши и используй LIVE CD диск от Доктор Веб. При загрузке ставь его первым в Биосе. И все восстановится, все вирусы удалятся, Файлы останутся сохраненными на компе.

Алсу Хакимьянова

Смотря какая задача, можно файловым менеджером удалить файлф созданные за пошедшее время, пример- последние сутки.