Елена Беляева

народ пожайлуста помогите по физике решить задачи желательно с формулами:

1.опір нитки розжарювання електричної лампи 114 Ом, напруга 120 В. Визначте час проходження струму, якщо була здійснена робота 3600 кДж. 2 .Електричний підігрівач води для акваріума споживає потужність 10 Вт, при опорі 3.2 Ом. Визначте напругу на підігрівачі. 3. Два резистора опором 65 Ом 80 Ом зєднані послідовно. напруга на першому резисторі дорівнює 90 В. знайдіть напругу на другом у резисторі

Anastasiya Omarova

напишите также внятно условие как и просьбу и Вам помогут