Наталья Агеева

Общение из другим парнем

Ну я люблю одну девушку.. у нас все хорошо.. говорим там я тебя люблю... но как бы ранее ей писал другой парень.. я чуствовал что здесь что то не чисто.. нуу он так писал ей с ласковыми словами.. зай, сонце.. и другие. Думал попрошу его что бы он не писал.. он сказал что мы просто друзья и ничего больше нет... я попросил девушку не писать ему... вобще не писать не говорить. Ну и тут вот сеня переписка. :
Кинь це всім оnlіnе і про мене не забудь і дізнайся як до тебе ставляться інші:1]ненавиджу2]люблю3]подобаєшся4]хочу тебе5]я тебе незнаю6]ти хто така7]давай зустрічатись8]давай знайомитись9]давай дружить10]ти лапочка11]прик чел12]дурочка13]маленьке сонечко14]малявка15]давай в сп?
-Ответ . 2]люблю3]подобаєшся7]давай зустрічатись10]ти лапочка13]маленьке сонечко15]давай в сп?

-инь це всім оnlіnе і про мене не забудь і дізнайся як до тебе ставляться інші:1]ненавиджу2]люблю3]подобаєшся4]хочу тебе5]я тебе незнаю6]ти хто така7]давай зустрічатись8]давай знайомитись9]давай дружить10]ти лапочка11]прик чел12]дурочка13]маленьке сонечко14]малявка15]давай в сп?

Девушка11:33:03
ваййй_ваййй; *
3_11_10

Парень11:41:39
ой ой ой не обманюй*(

Девушка11:41:56
чимм я тебе обманюю?

Парень11:42:13
3_11_10

Девушка11:42:27
іі?

Парень11:42:27
я не вірю 😞

Девушка11:42:42
ахахах_ отт тии недоверчевиййй*

Парень11:42:56
щоо ти це насправді думаєш (

Девушка11:43:18
ахаах, нее тии класнийй* з тобоюю приємно спілкуватисььь_

Парень 11:44:03
ну смотря кому а так я доверчевий))) ***

Девушка11:44:26
хаххх_ нуу тии*
всьоо ти меніі не віришшш_

Парень11:44:37
дяк коть але раніше не дзвонила не писала ((**

Девушка11:45:00
не дзвонила і не писала_ бо булии на те причиниии

ПАрень11:45:02
вііііррррюююююююююююююю
ого які причини? ?

Девушка11:45:36
емм, нееважливооо*

Парень11:46:28
давай колись)

Девушка11:47:01
я ж кажуу неважливооо*
всее норммм*

что такое? она хочет с ним общаться? ? но я запрещл. . ну я написал ей :
нуу ііі?
тии черезз тее щоо яя напсиалаа мішіі?

Я
нууу.. .
шось тіпа таке
я не ревнуюю ні до кого
сашику пишеш
все таке
ні до кого__!
ноо бля тількии цей міша

Девушка
ёптааа_
бляя, яя з нимм не псиаласьььь
десьь вжее можж місяцьь
потімм случайноо кинуулаа туу записьь
боо я всііім кидалаа її
нуу хтоо онлайнн і хтоо атмм в першихх рядаааххх

Я
нуу і почалось)

ДЕвушка
іі вінн відпсиавввв
даааа_

Я
2]люблю3]подобаєшся7]давай зустрічатись10]ти лапочка13]маленьке сонечко15]давай в сп?
і відписав класноо
так що я давно знаю

Девушка
цее віннн писавв* хаййй ПИШЕ

Я
нуу хай пише.. він казав ми просто друзі !_!

Девушка
мии простоо ДРУЗІ!!!!

Я
ага
я вірю
ой блін.. хочеш пиши йому.. хочеш не пиши.. мені зараз якось пофиг. .
нащоо я буду комусь щось заборонюватии? !

Девушка
бляя--_____--

ЧТо делать?
P.S сорь за маты и за украинский