Антон

Задача по экономике предприятия. Что не так?

Вартість товарної продукції за період склала 3000 тис. грн. Збільшення незавершеного виробництва склало 100 тис. грн. , а збільшення залишків готової продукції та напівфабрикатів для власних потреб – 200 тис. грн. Вартість виробничих послуг 150 тис. грн. Визначте розмір валової продукції за період.
Розв’язання

Визначаємо розмір валової продукції (ВП) за формулою:
,
де ТП – розмір товарної продукції
- залишки незавершеного виробництва у вартісному вираженні на кінець і початок планового періоду;
- залишки спеціального технологічного оснащення у вартісному вираженні на кінець і початок планового періоду;
- вартість сировини й матеріалів замовників.

ВП=3000+100+200+150=3450 (тис. грн) .
Відповідь: Розмір валової продукції складає 3450 тис грн

Николай

удивляюсь просто. пишут вопрос на русском. дальше не понять что. вы на российском сайте