Виталий Ковязин

Нужна помощь! Кто-нибудь знает про книгу под названием "Vlad" ?

"This one si the fisrt page of my most fantastic book of talking animals, secret societys, bulling boys, gothic and freakish ones and a magical Hare with a hat and umbrella of great and terrific powers."

эти картинки на сайте: http://demoncartoonist.deviantart.com/gallery/10365998

"And finally, the last one of the illustrations of my fantasy book "VLAD".
The most amazing story I ever written."

Наталия Честнова

Поиск по названию книги и имени автора ничего не дает. Так что если художник и дописал эту книгу, то не выкладывал ее в сеть и не публиковал.