Александра

Как называется управление ж/д дорогами на Украине?

Как называется управление ж/д дорогами на Украине? Нужно официальное название компании

Тилли Ток

Укрзалізниця (Державна адміністрація залізничного транспорту України) – орган управління залізничним транспортом загального користування, що здійснює централізоване управління процесом перевезень у внутрішньому й міждержавному сполученнях та регулює виробничо-господарську діяльність залізниць.