Екатерина Фадеева

Физика завтра (( Помогите пж)

4. Позначте частоту випромінювання хвилі, якщо сила струму у відкритому коливальному контурі змінюється за законом i = 0,5sin 2•10 t:
А 0,5 •10 Гц; Б 3•10 Гц; В 6 •10 Гц; Г •10 Гц .я
5. Позначте частоту коливань камертона, якщо від нього поширюється звукова хвиля довжиною 0,5 м зі швидкістю 340 м/с:
А. 0,5 Гц; Б 340 Гц; В 680 Гц; Г 170 Гц.
6 Вкажіть, як зміниться період вільних електромагнітних коливань в ідеальному контурі . якщо при незмінній електроємності його індуктивність зростає у 9 разів:
А збільшиться 9 разів; Б зменшиться в 9 разів;
В збільшиться в 3 рази; Г зменшиться в 3 рази.
7. Встановіть аналогію між фізичними величинами, що характеризують електромагнітні та механічні коливання:
А електричний опір;
Б електричний заряд;
В індуктивність;
Г сила струму; 1 координата;
2 швидкість;
3 коефіцієнт тертя;
4 сила;
5 маса.

8. Розташуйте рівняння гармонічних коливань у послідовності зростання їхнього періоду:
А x =0,1cos t x = 0,2cos0,5 t x = 0,4cos2 t x = 0,3cos t .

Mария Олеговна

Вовремя спохватилась

Таня

Я б ответил, но я не знаю украинского...