Ильфак Асадуллин

Якщо станеш Альоною, то потрібно пакувати валізи і виїжджати до Московії… Знаєте, є такий ужасний женский журнал с

названієм «Лиза» . Моя дитина запитала:

«Мамо, а що таке лиза? » — я відповіла: "Якщо ти маєш інфінітив «лизати» і від нього зробити усічення, то це і буде «лиза» … Якщо у вас є подруга Марічка, то ніколи не кличте її Машою. Бо якщо вона Маша — то це форма не наша. Нехай вона їде туди, де ті маші живуть. Якщо хтось Петрика назвав Пєтьою, це також не український хлопчик. Він повинен або звідси забратися, або навчитися розмовляти українською мовою. Уявіть собі, щоби князя Володимира, який узяв ім'я Василь, удома хтось кликав Вася. Не обзивайте Миколків Колями, Ганнусь Аннушками, а Володимирів Вовчиками. Бо вовки живуть у лісі й ходять на чотирьох лапах. Не ововчуйте і неоведмежуйте українських імен.

Павел Ненашев

Здесь газа нет!! ! И сала тоже!! ! Откуда вы все лезете?

Иван Тучин

Очередной хохлодаун с Хохлотауна...

Дмитрий Орехов

Да-ну..., такого не может быть! Это же журналисты, они "врут" всегда)

Роман

Задет тайный смысл имён в новой интерпретации передела мира. Но на людях это не работает. Они остались такими-же).

Машенька Лютенко

Навчіться писати без помилок на укр- мові-_ і народ не підбурюйте--