Валька Чупина

перевод на английский (3 предложения)

Вечеринка прошла отлично. Сначала все веселились и танцевали, а потом пошли гулять и смотреть салют.

Лилия Долматова

The party goes well. First, all the fun and dance, and then went for a walk and watch the fireworks.

Яна

Paty hard is very good every body dance and go watch salyt

Артур Теблойты

The party was a success.

Екатерина Захарова

The party was a success. At first, all enjoyed themselves and danced and then went for a walk and watched fireworks.

Вл
Владислав

The party was successful. At first, everyone had fun and dance with each other, then everyone went for walk and watched fireworks.

Наталья Шолохова

the party went well. some chick passed out on the couch and i violated her.