Андрей Франчак

Що буде якщо я громадянин України буду морально принижувати Афроамереканців (Негрів). (Перебуваючи на тереторії України)

Які санції будут застосовуватись відносно мене якщо я Назву негра "Мавпою", або буду глузувати з нього за його колір шкіри.
Спасибі наперед! І доречі за якими статтями?

Michael Hussey

набьють пику...

Дарья Старжинская

перший випадок це образа особистості людини, другий расизм

Хочу Секса .......

вы, господа громодяны самостийные, принижуваете не только негров. ваша национальная гордость зашкаливает. у мнея папа, Алексей Савуляк, был родом из Львовской области. он не любил советскую власть, но такого, до чего договариваетесь вы сейчас, я никогда от него не слышала.

Максим

придут ваши любимые натовцы и навешают политкорректных люлей. Я понятно изъясняюсь?

Ди
Дима

Такого розумника садять у тюрьму європи, тому що конвенція яку підписали хочли вимагає за такі злочини довічного ув"язнення, так що у тюрьму бидло, а громадянство не захищає від Євросуда. бидло