Kis-Myu Kis-Myu

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Мені 17 років, і завтра піду оформляти закордонний паспорт. )
Взяв:
- фотокартки 3х4
- паспорт (оригінал+копія)
- індифікаційний (оригінал+копія)
- пише що треба з воєнкомату, але в мене приписного щє нема, я тільки 1го квітня його забирати буду
- довідка про відсутність судимостей, і бла-бла-бла, але мені 18 нема
Головне ті перші три пункти, наче як, але я не впевнений)) )
Іщє чув, що якщо мені немає 18 років, то замість мене заяву має писати хтось із батьків (чи і тато і мама мають бути присутні?)... І приклад такої заяви, бажано б)

Татьяна Пепелина

Пока вы можете получить только проездной документ, для оформления которого требуется согласие обоих родителей. Пока так.

Хасаншо Bobojonov

нормальным языком пиши, че ты как мудила

Алексей

Yeaa, write English! All slavic languages are fuckin shit!