1973-vadim-1

Если можете и хотите помочь - переведите, пожалуйста, на Английский

Я был крупным плодом, поэтому меня за голову тянули из моей матери долгие часы
Пока не умертвили на примерно 6 минут
С того света Я принес неспособность ходить и говорить, но рад, что мои умственные способности в порядке

Сергей Волченко

I was a large fetus, so they pulled my head from my mother for long ours until I died. From another life I bring inability to move and talk, but I'm glad that my intelligence is fine

Елена Васильева

I was a large fruit, so I pulled his head out of my mother's long hours
Until killed at about 6 minutes
In that light I brought the inability to walk and talk, but I am glad that my mental faculties in order.
___
ну и фантазия капец.

Оксана Бучнева

I was a large fruit, so I pulled his head out of my mother's long hours
Until killed at about 6 minutes
In that light I brought the inability to walk and talk, but I am glad that my mental faculties in order.

Александр Терновский

I was a big fetus, so I was being pulled by my head from my mother for many hours until they kill me for about six minutes.

From the other world I brought inability to walk and speak, but I'm glad that my mental faculties are all right.