Александр

Помогите пожалуйста: Напиши твір, який буде пояснювати значення прислів"я: Меле язиком, неначе з гарячки

Санек Гедин

як (мов, нена́че і т. ін. ) з (бі́лої) гаря́чки, зі сл. говори́ти, моло́ти, белькоті́ти і под. Не зовсім осмислено, не обдумано, згарячу. — Усе пропало, усе — мов з гарячки говорив (Євдоким Юренко) сусідам. — То треба скоріше виїжджати (М. Стельмах) ; Меле язиком, неначе з гарячки (Укр. . присл..) ; // Не зовсім осмислений, обдуманий; беззмістовний. — І не слухайте його, пришелепкуватого! Що він тямить? Меле таке, як з білої гарячки! — затарабанила Олена (М. Стельмах).