Александр Тян

что означают цвета роз?

Андрей Филимонов

А что это может означать? Мне кажется ничего особенного. Кому то нравятся красные, комуто белые и т. д.

Игорь Захаров

Красные-любовь, Желтые-разлука

Shain Khasiev

Червоні троянди - засвідчують любов, а також повагу.
Рожеві бутони - це як би у занченні - краса, молодість, чистота. Якщо дарується дaна рожева троянда - це говорить про простодушність.
Білі троянди - «Ти божественна». Також білі троянди означають смиренність, мовчання, таємницю, невинність і чистоту.